Bugun...


ANTİAD'da görev değişimi
ANTALYA İşadamları Derneği'nin (ANTİAD) genel kurulunda, başkanlığa avukat Ersen Göksan seçildi. Göksan, görevi eski başkan Musa Saraç'tan teslim aldı.

ANTİAD'da görev değişimi
+ -
Reklam

ANTİAD'ta düzenlenen görev teslim törenine dernek üyeleri katıldı. Törende konuşan eski başkan Musa Saraç, iki yıl görev yaptığını, ekip arkadaşlarıyla güzel projelere ve faaliyetlere imza attıklarını söyledi. Musa Saraç, yeni seçilen yönetim ve yüksek istişare kurulunun ANTİAD bayrağını daha ileriye taşıyacağına inancının tam olduğunu söyledi.

ANTİAD Başkanı Ersen Göksan ise ANTİAD ailesi olarak, Antalya'da dostluk çerçevesinde, seviyeli rekabetin olduğu örnek bir seçim ve seçim süreci yaşadıklarını söyledi. Teslim aldıkları ANTİAD bayrağını daha ileriye taşıyacaklarını kaydeden Başkan Göksan, "Başarılı projelere, faaliyetlere imza atacağımızın, ANTİAD'ın, Antalya'mızın en etkin sivil toplum kuruluşu olacağının sözünü değerli çalışma arkadaşlarım adına huzurlarınızda veriyorum" dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Ersen Göksan, Musa Saraç'a teşekkür plaketi verdi. Yüksek İstişare kurulu Başkanı Veysel Barut da önceki dönem Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ahmet Yıldırım'a teşekkür plaketi verdi. Devir teslim törenin ardından yeni yönetim, ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI