Bugun...
Reklam
Reklam


ATSO ödül törenine siyasilerden yoğun ilgi
ANTALYA'da 2016 yılının kurumlar ve gelir vergisi rekortmenleri, en çok ihracat yapan ve istihdam sağlayan 46 firma ve kişi ödüllendirildi. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ATSO) geleneksel ödül törenine, iktidar ve muhalefet partilerinden yoğun katılım oldu.

ATSO ödül törenine siyasilerden yoğun ilgi
+ -
Reklam

ATSO Konferans Salonu'ndaki ödül töreninde, 2016 yılının kurumlar ve gelir vergisi rekortmenleri, Türkiye'nin ilk 500 ve ikinci 500 dev sanayi kuruluşları arasında yer alan Antalya firmaları, en çok döviz ve istihdam sağlayan firmalar, SGK’ya en çok prim ödeyen firmalar ve inovasyon ödülleri olmak üzere toplamda Antalya ekonomisinin 'en'leri durumundaki 46 firma ve kişi ödüllendirildi.

SİYASİLERDEN YOĞUN İLGİ

ATSO'nun ödül törenine Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Vali Münir Karaloğlu, Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ak Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Gökcen Özdoğan Enç, İbrahim Aydın ve Atay Uslu, CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın ve ilçe belediye başkanları, ATSO Başkanı Davut Çetin, yönetim kurulu, meclis üyeleri ve çok sayıda işadamı ve davetli katıldı. Törende, TOBB desteğiyle inşa edilen Fen Lisesi’nin açılış seremonisi de gerçekleştirildi.