Bugun...
Reklam
Reklam


AÜ'de TEB Çağrı Merkezi açıldı
AKDENİZ Üniversitesi (AÜ) ve Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) işbirliği ile AÜ Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu (MYO) bünyesinde TEB Eğitim Uygulama Sınıfı ve Türkiye Ekonomi Bankası'nın yeni çağrı merkezi hizmete açıldı.

AÜ'de TEB Çağrı Merkezi açıldı
+ -
Reklam

AÜ Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Çağrı Merkezi Bölümü öğrencilerine tecrübe kazanma imkanı sağlayacak TEB Eğitim Uygulama Sınıfı için protokol imza töreni gerçekleştirildi. MYO'da düzenlenen törende konuşan TEB Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, TEB'in 3'üncü telefonla etkileşim merkezini Antalya'da açtıklarını söyledi. Merkezin üniversitede içerisinde ilk defa faaliyet gösterdiğini anlatan Mendi, "Amacımız hem Antalya'ya katkı hem öğrencilere iş imkanı yaratmak" dedi.

Üniversitede müşteri etkileşim dersi verildiğine değinen Mendi, ilerleyen dönemler için TEB olarak İstanbul'daki merkez ile operasyon merkezini Antalya'ya taşımayı düşündüklerinden bahsetti.

AÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal ise üniversitede 21 fakülte ve 11 MYO'da 70 bin civarında öğrencinin eğitim gördüğünü söyledi. Açılışı yapılan merkezin önemini aktaran Prof. Dr. Ünal, "Laboratuvar sayesinde okuyan öğrencilerimiz derslerinde staj ya da uygulama açısından destek alacak. Daha da önemlisi mezun olan öğrencilerimize istihdamda öncelik tanınacak" diye konuştu.

Konuşmaların ardından merkezin açılış kurdelesini kesen katılımcılar, merkezi gezdi.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI