Bugun...


AVM'lere tatil düzenlemesi
Ankara Valiliği’nin Ramazan ve Kurban bayramlarının 1’inci günü ile 1 Ocak tarihlerinde AVM’lerin kapalı olmasına ilişkin kararının ardından Antalya Valiliği de aynı yönde karar aldı. Buna göre Antalya’da AVM’ler bayramların birinci günü ve 1 Ocak tarihinde kapalı olacak.

AVM'lere tatil düzenlemesi
+ -
Reklam

Ankara Valiliği’nin Ramazan ve Kurban bayramlarının 1’inci günü ile 1 Ocak tarihlerinde AVM’lerin kapalı olmasına ilişkin kararının ardından Antalya Valiliği de aynı yönde karar aldı. Buna göre Antalya’da AVM’ler bayramların birinci günü ve 1 Ocak tarihinde kapalı olacak

ESNAFI SEVİNDİRECEKTİR

Başkent’te faaliyet gösteren AVM’lere Ankara Valiliği tarafından tatil düzenlemesi yapılmasının ardından Antalya Valiliğinin de aynı şekilde uygulama yapmasının olumlu bulduğunu belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Ankara Valiliğinin Ramazan ve Kurban bayramlarının 1’inci günü ile 1 Ocak tarihlerinde AVM’lerin kapalı olmasına ilişkin kararının ardından Antalya Valiliğinin aynı yönde aldığı kararı takdirle karşılıyoruz. Her iki ilin kararı diğer illere de örnek olmadır. Çünkü bu karar hem esnaf için hem de çalışanlar için sevindirici. AVM’lerin açılış ve kapanışı ile ilgili alınan bu kararın ülke genelinde uygulanması 2 milyon esnafımızı ve çalışanları daha çok sevindirecektir" ifadelerini kullandı.

 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI