Bugun...
Reklam
Reklam


Başkan Bahar'dan emekçi kadınlara karanfil
ANTALYA OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde bölgede çalışan kadınlara çiçek gönderdi.

Başkan Bahar'dan emekçi kadınlara karanfil
+ -
Reklam

Ali Bahar, bölgede çalışan yaklaşık 5 bin kadının 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü, kırmızı karanfil göndererek kutladı. CW Enerji şirketi ile bölge müdürlüğünde çalışan kadınlara karanfillerini kendi elleriyle takdim eden Bahar'a, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yayla, Bölge Müdürü İlhan Metin, CW Enerji CEO'su Tarık Sarvan ve Genel Müdür Volkan Yılmaz eşlik etti.

GELECEĞİ KADINLAR ŞEKİLLENDİRECEK

Kadın istihdamının artmasının ekonomik kalkınma ve gelişmede büyük öneme sahip olduğunu aktaran Başkan Bahar, “Bölgemizdeki kadın istihdamının artmasını ve daha iyi şartlarda çalışmalarını her şeyden fazla önemsiyoruz. Firmalarımızın bu konuda üzerlerine düşeni layığıyla yerine getirdiğine inanıyorum. Göreve gelir gelmez en fazla kadın istihdamı sağlayan firmalarımızı ödüllendirerek bu farkındalığı artırmayı amaçladık. Kadınlarımıza sadece 8 Mart'ı değil, her günü en az 8 Mart kadar özel kılmak en büyük amacımız ve temennimiz. Çünkü geleceği onlar şekillendirecek. Bizler bu görevleri ve makamları onların yetiştirecekleri çocuklara devredeceğiz. Kadınlarımız ne kadar güçlenirse o kadar güçlü bir Türkiye'ye ve geleceğe sahip oluruz" dedi.


YORUMLAR

ATSO başkanı OLursunuz inş
10-03-2018 09:14:00
sayın Ali bey Umarım ATSO ya gelince de Kadınlarımıza Kadın işçilerimize sahip çıkarsınız. ATSO da dönen ayak oyunlarını durdurursunuz. ATSO da esnafın arasına karışırsınız, hergün esnafı gezersiniz inş KOLTUK sevdalısı olmazsınız.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI