Bugun...
Reklam
Reklam


Bu kez öğretmenler eğitim aldı
ANTALYA'nın Kemer ilçesinde görev yapan öğretmenlere İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliğince 'Trafik Güvenliği ve Farkındalığı Eğitim Semineri' düzenlendi.

Bu kez öğretmenler eğitim aldı
+ -
Reklam

Trafik kazalarının en aza indirilmesi için çocuklar için başlatılan 'Kırmızı Düdük' uygulamasının ardından İçişleri Bakanlığı'nın 100 gün eylem planı çerçevesinde ilçede bulunan ilk, orta, lise, anaokulu ve özel eğitim kurumlarında görevli öğretmenlere 2 günlük Trafik Güvenliği ve Farkındalığı Eğitim Semineri düzenlendi.

İlçe merkezindeki uygulama otelinin salonunda ve Kuzdere Mahallesi'nde bulunan Anadolu Lisesi'nde yapılan eğitim seminerlerine İlçe Emniyet Müdürü Rasim Oymaağaç da katıldı. Oymaağaç, eğitim öncesi yeni başlayan eğitim öğretim yılı dolayısıyla başarı dileklerinde bulundu.

Yaklaşık 2 saat süren seminerde bu kez öğretmenler öğrenci olurken, İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği ekipleri ise trafik kazalarında en çok nelere dikkat edilmesi gerektiği ve uyulması gereken kurallar konularında sözlü ve görsel sunumlar yaptı.

 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI