Bugun...
Reklam
Reklam


Gazipaşa'da Nar Festivali yapılacak
ANTALYA'nın Gazipaşa İlçesi'nde bu yıl 8'incisi düzenlenecek olan Çekirdeksiz Nar Festivali, 20 Ekim'de kortej yürüyüşüyle başlayacak.

Gazipaşa'da Nar Festivali yapılacak
+ -
Reklam

Gazipaşa Belediyesi tarafından düzenlenen Çekirdeksiz Nar Festivali bu yıl Gazipaşa Kaymakamlığı, sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumlarının katkılarıyla gerçekleştirilecek. Komite festival alanını Gazipaşa Atatürk Parkı olarak belirledi. Hava şartları el vermediği takdirde festival her zamanki yeri olan fuar alanına alınacak. 20 Ekim'de kortej yürüyüşüyle başlayacak olan festival iki gün sürecek.

Belediye Başkanı Adil Çelik, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün unvanı olan 'Gazipaşa' isminin ilçemize verilişinin bu yıl 95'inci yıldönümünü kutlayacağız. Bu vesileyle ilçemizde icra ettiğimiz Gazipaşa Çekirdeksiz Nar Festivali'nin de 8'incisini düzenleyeceğiz. Gazipaşa Belediyesi bu yıl festivali, Gazipaşa Kaymakamlığı, sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumlarıyla birlikte düzenleyecek. Geçmiş yıllara nazaran daha renkli ve amacına uygun bir şekilde bu yıl bu festivali yapacağız" dedi.

 

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI