Bugun...
Reklam


Kepsiad'ın Kepez Vizyonu
KEPEZ Sanayici ve İşadamları Derneği (KEPSİAD) Başkanı Rüştü Peker, vizyon ve misyonlarının Kepez'in refah seviyesi yüksek yapıya ulaştırılması olduğunu belirterek, ilçenin sosyal ve kültürel alanlarıyla da kendinden söz ettirmesini sağlamak olduğunu söyledi.

Kepsiad'ın Kepez Vizyonu
+ -

KEPSİAD yönetimi, Uncalı'daki bir kafede basın mensuplarıyla bir araya geldi. KEPSİAD Başkanı Rüştü Peker, derneğin yönetim ve denetçileriyle yenilikçi ve ufku açık olduğunu söyledi. Rüştü Peker, istihdam yaratan yatırımlarıyla Kepez'in gelişimine, büyümesine katkı sağlamak için birarada olduklarını söyledi.


"KEPSİAD üyeleri olarak hepimiz Kepez'de sadece ticaret ile uğraşmıyor, aynı zamanda yaşamımızı da bu bölgede sürdürüyoruz" diyen Rüştü Peker, "Derneğimizi 50'i aşkın üyesi, yönetimi ile yeniden ayağa kaldırıp, küllerimizden doğduk. Kepez'in gelişimine, büyümesine katkı sağlamak için bir aradayız. KEPSİAD olarak bölgemizde sadece ticari faaliyet yürüten isimlerden oluşan bir topluluk olarak bilinmek istemiyoruz. Bölgenin ihtiyaç ve sorunlarına da destek vermek amacımız" diye konuştu.

Kepez Belediyesi ve sivil toplum kuruluşlarıyla da sıkı işbirliği hedeflediklerini ve bunu sağladıklarını söyleyen Peker, "İşbirliği ile çalışıp yatırımlarımızı sürdüreceğiz. İstihdamı artırıcı yatırımlarla bölgemize, Antalya'ya ve dolayısıyla ülkemize katkımızı artıracağız. Sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıp insanlarımızın ihtiyaçları oldukça yanlarında oluyor, destek veriyoruz" diye açıklamada bulundu.
Kaynak: DHAYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI