Bugun...
Reklam
Reklam


Kuzdere Mahallesi tapuya kavuşuyor
KEMER Belediye Başkanı Mustafa Gül, yarın düzenlenecek törenle Kuzdere Mahallesi'ndeki 274 parselin hak sahiplerine tapularının verileceğini açıkladı.

Kuzdere Mahallesi tapuya kavuşuyor
+ -
Reklam

Kuzdere Mahallesi'nin 2009 yılında köy statüsünden mahalleye dönüşmesinin ardından çalışmalar başlatıldı. Kemer Belediye Meclisi'nin 2014 yılında Kuzdere Mahallesi'ni de kapsayan imar planını onaylaması ile buradaki 671 bin 944 metrekare alanda yer alan 274 parselde birinci etap 18 uygulaması yapıldı. Çalışmaların tamamlanması ile mahallenin tapuları hazır hale getirildi. Yarın Kuzdere Mahalle Muhtarlığı yanında düzenlenecek törenle hak sahiplerinin tapuları Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül tarafından teslim edilecek.

Başkan Mustafa Gül, Kuzdere Mahallesi'ni tapuya kavuşturmanın onurunu ve mutluluğu yaşadıklarını belirterek, "Kuzdereli hemşehrilerimizin tapuları şimdiden hayırlı olsun. Önümüzdeki günlerde diğer mahallelerimizdeki tapu çalışmaları da tamamlanacak. Vatandaşımızla yeni tapu törenlerinde buluşmaya ve onların mutluluğunu paylaşmaya devam edeceğiz" dedi.

 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI