Bugun...
Reklam


PATARA, LONDRA'DA TANITILIYOR
İngiltere'de düzenlenen Londra Turizm Fuarı'na katılan Patara Kültür ve Turizm Derneği, alternatif turizm imkanları sunan Kaş İlçesi ve antik kalıntılarıyla ünlü Patara'yı tanıtıyor.

PATARA, LONDRA'DA TANITILIYOR
+ -

Londra Turizm Fuarı'nda stant açan Patara Kültür ve Turizm Derneği üyeleri Nadi Otlu, Arif Kılıcan, Bekir Kırca ve Süha Ekizoğlu, standı ziyaret edenlere Patara'yı tanıtan kitap, broşür, çanta, kitap ayracı, kalem ve tanıtım filminin bulunduğu CD hediye etti. Patara'nın tanıtım film gösteriminin de yapıldığı standa özellikle İngiliz tatilciler ilgi gösterdi.

Patara Kültür ve Tanıtma Derneği Başkanı ve Patara Mahalle Muhtarı Arif Otlu, Patara'nın kültür ve alternatif turizmin önemli merkezlerinden olduğunu söyledi. Tarihi, doğası, plajı, dünyanın ilk demokratik meclisi, Likya Yolu'nun önemli bir bölümünün de bulunduğu Patara'ya gelen tatilcilere önemli alternatifler sunduklarını kaydeden Otlu, "Patara'ya en çok Alman ve İngiliz turistler geliyor. Bu nedenle daha önce Almanya'nın Stuttgart şehrindeki turizm fuarına katıldık. Şimdi Londra Turizm Fuarı'nda yöremizin tanıtımını yapıyoruz. Ardından Münih ve Berlin fuarlarına katılacağız. Yaşanan olumsuzluklara rağmen, Patara'yı tanıtım çalışmalarına devam edeceğiz. Olumsuzlukları en aza indirmek için çaba harcayacağız" dedi.


YORUMLAR

niyazi kemik
03-02-2017 13:47:00
arkadaşların kılık ve kıyafetleri SUPPERRR

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI