Bugun...
Reklam
Reklam


SPİCE HOTEL LİDERLERİ AĞIRLADI
Belek’te gerçekleşen G20 Liderler Zirvesi kapsamında Spice Hotel & SPA; Hindistan, Zimbabve ülkelerine ve Dünya Ticaret Örgütü, Finansal İstikrar Kurulu, Afrika Birliği, TC Dışişleri Bakanlığı gibi önemli kuruluşlara ev sahipliği yaptı.

SPİCE HOTEL LİDERLERİ AĞIRLADI
+ -
Reklam

G20 zirvesi boyunca Spice Hotel & SPA’da misafir edilen Hindistan Başbakanı Narendra Modi ve heyetine kendi ülkelerindeymiş hissini yaşatmak adına, otelin tüm kadın çalışanları ipek sariler giyerek, protokol karşılaması gerçekleştirdi. Zirve öncesinde Spice Hotel & SPA çalışanlarına, Hint Kültürü’ne yönelik herhangi bir aksaklık yaşanmaması için kültürel eğitim verildi. Narendra Modi zirve boyunca orijinal Hint detayları ile dekore edilmiş 680 metrekarelik Presidential Suite odada misafir edildi. Hint aşçılar eşliğinde özel büfe hazırlanması, tüm salonların Hint usullerine göre sunulması ve özellikle Spice Hotel’in SPA Merkezinde sürekli çalışan Hint terapistlerin zirve boyunca otelde bulunmaları, Narendra Modi ve heyetinin dikkatini en çok çeken hizmetlerdendi.

 

TOPLANTILAR SPİCE'DA YAPILDI

 

Hindistan Heyeti G20 Zirvesi sonunda bu misafirperverlik karşısındaki memnuniyetlerini, Narendra Modi’nin uğurlanmasının ardından tüm çalışanları otel lobisinde alkışlayarak gösterdi.  Zirve boyunca Spice Hotel & SPA’da misafir edilen Zimbabve Cumhurbaşkanı ve Afrika Birliği Başkanı Robert Mugabe, Güney Afrika Cumhurbaşkanı Jacob Zuma ve Senegal Devlet Başkanı Macky Sall ile zirve öncesi toplantılarını Spice Hotel & SPA’da gerçekleştirdi. Ayrıca, Spice Hotel & SPA, zirve süresince ağırladığı, Genel Direktör Roberto Azevédo başta olmak üzere tüm Dünya Ticaret Örgütü üyelerinin takdirini kazandı.

Başta Türkiye ve turizminin gözbebeği Belek için benzeri bulunmaz bir tanıtım olarak görülen G20 Liderler Zirvesi organizasyonuna en ince ayrıntılara kadar hazırlık yapmış olan Spice Hotel & SPA, organizasyon tecrübesine tecrübe kattı.


YORUMLAR

Rıza bozoklu
05-12-2017 21:10:00
Bugün seminer için bu hoteldeyim.rnÖnceki 5 yıldızlı hotellere göre bu hoteli çok daha güzel ve kaliteli buldum.rnKesinlikle mimari ve sanat en üst zirvede.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI