Bugun...


Üst geçitlere asansörlü çözüm
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, Gazi Bulvarı üzerinde bulunan yaya üst geçitlerine asansör sistemi kuruyor. Toplam 7 üst geçide kurulan asansör sisteminden öncelikli olarak engelli, yaşlı ve bebekli aileler faydalanacak.

Üst geçitlere asansörlü çözüm
+ -
Reklam

Gazi Bulvarı üzerinde yer alan Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü önü, Öğretmenevi önü, Akbank önü, Div Yapı önü, Özlem Kereste önü, Akdeniz Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu önü ve Aksu mevkiinde olmak üzere 7 üst geçitte asansör sistemi kuruluyor. 7 farklı noktada karşılıklı 14 asansör planlayan Büyükşehir Belediyesi, merdiven çıkamayacak durumda olan vatandaşlara kolaylık sağlıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin 7 noktadaki asansör çalışmalarının eylül ayı içerisinde tamamlanması hedefleniyor. Üst geçitlerden öncelikli olarak bebekli aileler, engelli bireyler ve yaşlılar faydalanacak.


YORUMLAR

Ferhat erdoğan
07-08-2018 09:17:00
Yıllar önce yapılan birçok yerinde deformeler başlayan üst geçit için yıllardır asansör yapın diye bimere,Cimere,belediye şikayet masasına,özel kaleme bildirmemize rağmen ilgilenen olmadı. Meğer seçim yerel seçim zamanı bekleniyırmuş. O slogan da hiç olmadı ÖNCELİĞİMİZ YAYALAR

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI