Bugun...
Reklam
Reklam


Yeni eğitim yılı öncesi istişare toplantısı
ANTALYA'nın Korkuteli ilçesinde yeni eğitim öğretim yılı öncesi değerlendirme ve istişare toplantısı yapıldı

Yeni eğitim yılı öncesi istişare toplantısı
+ -
Reklam

Korkuteli Milli Eğitim Müdürü İsmet Yıldız, şube müdürleri ve ilçede görev yapan okul müdürleriyle 2018-2019 eğitim öğretim yılı değerlendirme ve istişare toplantısı düzenledi. Öğretmenevinde düzenlenen toplantıda okulların fiziki yapısı, kayıt işlemleri ve yıl boyu uygulanacak olan eğitim politikalarıyla alakalı konularda istişareler yapıldı. Korkuteli sınırları içinde bulunan tüm okullarda şehit, 15 Temmuz ve hayırsever köşelerinin gözden geçirilmesi konusu işlendi.

Müdür İsmet Yıldız, "İlçemizde geçen yıl okullarımızın yüzde 70'i kendi imkanlarıyla 15 Temmuz köşeleri yaptı. Kalanları da biz tamamladık. Bu yıl yeni eğitim öğretim yılı başlamadan okullarımızdaki şehitlerimiz ve hayırseverlerimiz köşelerinde eskimiş, yıpranmış fotoğraflar ve metinleri değiştirelim. Şehitlerimiz ve 15 Temmuz köşeleri amacına uygun olarak hazırlansın" dedi.

Yeni eğitim öğretim yılında okulların fiziki şartlarının tam olmasına özen gösterdiklerini vurgulayan İsmet Yıldız, "Eksikleri olan okul yöneticilerimiz bizi bilgilendirsin. Antalya ilçeleri arasında yeni eğitim yılında anasınıfı, 5. sınıf, 9. sınıf kayıt işlemlerini büyük oranda tamamlayan iki ilçeden biri Korkuteli. Bu kayıt dönemini başarıyla atlatmamızda siz değerli okul müdürlerimizin katkıları büyük. Sizlere teşekkür ederim" diye konuştu.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI