Bugun...
Reklam
Reklam


Yeni sınav sistemlerini anlatacak
HÜRRİYET Gazetesi Eğitim Servisi Müdürü, Gazeteci-Yazar Nuran Çakmakçı, Terracity'de yeni sınav sistemleri ile ilgili soruları yanıtlayacak.

Yeni sınav sistemlerini anlatacak
+ -
Reklam

Eğitim sisteminde yapılan değişiklikler sonucunda her kesimden kafaların iyice karıştığı Türkiye'de, en iyi çözüm yolunu bulma ve yol gösterme konusunda başarılı çalışmalarda bulunan, bunu da yazılı, sözlü ve sosyal medyada okurları ile paylaşan Hürriyet Gazetesi Eğitim Servisi Müdürü Nuran Çakmakçı, Terracity'nin seminer konuğu oluyor.

TEOG ve üniversite sınavlarında yapılan değişiklikler konusundaki bilgilerini ve önerilerini Antalyalılara aktaracak olan Nuran Çakmakçı, 19 Kasım Pazar günü Terracity söyleşi alanında saat 15.00'te TEOG ve Yüksek Öğretim Kurumlar Sınavları'nda yapılan değişiklikler konusunda bilgi verecek ve soruları yanıtlayacak.

Söyleşide TEOG yerine geçen, liselere yeni giriş sistemi ve adrese dayalı kayıt sistemi ile yükseköğretim kurumsal sınavı hakkında dinleyicilerin sorularına cevap verecek olan Nuran Çakmakçı'nın vereceği seminerin büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Seminerde, eğitim sistemimizi yakından ilgilendiren Liselere Giriş Sistemi ve YKS konularında bilgi paylaşılacak.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI