Reklam

AK Parti'li Uysal: En büyük gücümüz kardeşliğimizdir

AK PARTİ Kumluca İlçe Başkanı Erol Uysal, "İçinden geçtiğimiz tarihi dönemde, hedef 2023 yolunda en büyük gücümüz birliğimiz, beraberliğimiz ve de kardeşliğimizdir" dedi

AK Parti'li Uysal: En büyük gücümüz kardeşliğimizdir

AK PARTİ Kumluca İlçe Başkanı Erol Uysal, "İçinden geçtiğimiz tarihi dönemde, hedef 2023 yolunda en büyük gücümüz birliğimiz, beraberliğimiz ve de kardeşliğimizdir" dedi

AK Parti'li Uysal: En büyük gücümüz kardeşliğimizdir
13 Temmuz 2021 - 14:57 - Güncelleme: 13 Temmuz 2021 - 14:57AK Parti Kumluca İlçe Başkanı Erol Uysal, parti binasında basın açıklaması yaptı. İlçede son günlerde başta sosyal medya olmak üzere ilçe yönetimine yönelik çeşitli ithamlarda bulunanlara karşı birlik ve beraberlik içinde olduklarını göstermek amacıyla basın toplantısı düzenlediklerini söyleyen Başkan Uysal, "Bu parti hepimizin onun için her türlü mesele ve sorunu çözmek için sosyal medyada çözüm aramaktan, tartışmaktan uzak durmak, varsa sorunlar bunları yüz yüze çözmek için partimize herkesi bekliyorum. Hiç kimse çekinmesin. Kapımız herkese açık. AK Parti'nin temsil yeri AK Parti ilçe binasıdır. AK Parti ilçe başkanlığıdır. Reisi Cumhurun temsil edildiği yer AK Parti ilçe binasıdır. Temsil eden kişi de sevilir sevilmez o milletimizin takdiridir; Erol Uysal'dır, ilçe başkanıdır. Çözümü başka yerde aramak bence partimize, davamıza yapılan en büyük yanlıştır" dedi.

'BİR YILDAN BERİ PANDEMİ SÜRECİNİ YAŞIYORUZ'

İki senedir Kumluca İlçe Başkanlığı görevini yürüttüğünü, ancak 10 aydan beri resmi statü ile görev yaptığını belirten Başkan Uysal, "Biliyorsunuz bir yıldan beri pandemi sürecini yaşıyoruz. İki kişinin bir araya gelemediği bir dönemden geçtik. Bu süreçte çok hareketli çalışma yürütememiş olabiliriz. İşte şimdi çalışmalarımızı hızlandırmak için bugün burada partimizin tüm kademelerini bir araya getirdik" diye konuştu.

'EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ BİRLİĞİMİZ, BERABERLİĞİMİZ VE DE KARDEŞLİĞİMİZDİR'

Hükümetin ilçeye yaptığı hizmetleri de anlatan Başkan Erol Uysal, şöyle dedi:

"Antalya- Kumluca duble yolumuz vardı. Bu yolda heyelan yaşandı. Heyelandan sonra bu yoldaki çalışmalara ara verildi. Yaptığımız girişimlerle bu yolda çalışmaları bitirme noktasına getirdik. Biliyorsunuz hastane ek binamızın müteahhidi işi bırakıp gitmişti. İhaleyi yeniden yaptırıp çalışmaları hızlandırdık. Şimdi yeni bina bitmeye yakın bir noktaya geldi. Mavikent'te Yapraklı Deresi ağzındaki mendirek projemizin ihalesi yapıldı. En kısa zamanda çalışmalar başlayacak. Biliyorsunuz hükümet konağı ve ilçe emniyet binamız depreme dayanıklı değil bu yüzden yeni binaya ihtiyacımız var. Bu binalarımızı da bu yılın yatırım programına aldırdık. Çok yakında ihalesi yapılacak. İki tane gölet projemiz var. Onları da yatırım programına aldırdık. Birisi ihale aşamasına geldi. Diğerinin de ihale aşamasına gelmesi için çalışmalarımız sürüyor. Bakanımızla görüştük. Bakanımız talimatını verdi. İnşallah çok yakın zamanda çalışmalarımız başlayacak. Belki kimse bilmeyecek, görmeyecek. Çünkü yer altına yapılacak bir yatırım olacak. Finike Hasyurt sınırından beri Kumluca Ovası'nın tamamına kapalı devre sulama sistemi kurulacak. Bu yatırım ilçemiz için tarihi bir yatırım olacak. İçinden geçtiğimiz tarihi dönemde, hedef 2023 yolunda en büyük gücümüz birliğimiz, beraberliğimiz ve de kardeşliğimizdir. Bu bilinçle kim bunları hedef alarak bozgunculuk peşinde koşuyorsa, emin olunuz tek amacı partimizin bu tarihi sıçrayışına engel olmaktır."

YORUMLAR

  • 0 Yorum