Reklam
Reklam

ANTGİAD üye toplantısı yapıldı

ANTALYA Genç İşinsanları Derneği'nin (ANTGİAD) üye toplantısı yapıldı.

ANTGİAD üye toplantısı yapıldı

ANTALYA Genç İşinsanları Derneği'nin (ANTGİAD) üye toplantısı yapıldı.

ANTGİAD üye toplantısı yapıldı
14 Kasım 2019 - 14:14 - Güncelleme: 14 Kasım 2019 - 14:16

ANTGİAD Başkan Mustafa Cengiz başkanlığındaki toplantı dernek üyesi iş insanları, misafirler ve Psikoterapist Samet Önder'in katılımıyla Best Western Plus Khan Hotel'de gerçekleşti.

ANTGİAD Genel Sekreteri Eser Arslanbay'ın açılış konuşması ardından toplantı konuğu psikoterapist Samet Önder sunum yaptı. Evlilik konusunda sunum yapan Önder, "Evliliğe bir sonuç değil de bir süreç olarak bakabiliyorsak sağlıklı bir evlilik yaşıyoruz ya da yaşayacağız demektir.

Çünkü evlilik amaç olduğu takdirde içini doldurmamız çok zor olacaktır. Oysa evliliğe mutluluk yolunda bir araç olarak bakabilirsek daha kapsayıcı bir süreç olarak nitelendirip doya doya keyfini çıkartabiliriz. Evliliklerde sorun olması sağlıklı bir evliliğin kanıtıdır.

Çünkü hiç sorun olmayan evlilikler gerçeklerin göz ardı edildiği evliliklerdir. Önemli olan var olan sorunlarla nasıl mücadele edildiği ve sorun çözme stratejilerimizin ayrılığımıza mı yoksa beraberliğimize hizmet ettiğidir" dedi.

Özder, evlilikte karşılaşılan sorunlara profesyonel bir müdahaleyi ve çözümü sağlamaya çalıştıklarını dile getirdi. Üyelerin sorularını tek tek yanıtlayan nder'e günün anısına ANTGİAD Başkanı Mustafa Cengiz teşekkür hediyesi takdim etti. Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 
 
HABER ANTALYA haberantalya.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum