Reklam
Reklam

Başkan Topaloğlu sezon açılışına katıldı

KEMER Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ilçedeki bir otelin sezon açılışılına katıldı

Başkan Topaloğlu sezon açılışına katıldı

KEMER Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ilçedeki bir otelin sezon açılışılına katıldı

Başkan Topaloğlu sezon açılışına katıldı
29 Haziran 2020 - 14:32

Kemer Deniz Caddesi'nde turizm sektörüne hizmet veren Nejdet Şeker'in işlettiği 110 odalı otel pandemi sürecinde aldığı tüm tedbirlerle turizm sezonuna 'merhaba' dedi. Sezon açılışına katılan Başkan Necati Topaloğlu, Nejdet Şeker ile Kemer turizmi hakkında sohbet ederek, yaşanan son gelişmelerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.


Açılış sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Topaloğlu, Türkiye'nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer'de otellerin yavaş yavaş açılmaya başlamasının sevindirici olduğunu söyledi. Koronavirüsün dünyayı ve Türkiye'yi zincirleme olarak etkilediğine dikkati çeken Topaloğlu, aldığı bilgilere göre temmuz ve ağustos aylarının ikinci haftaları çok sayıda otelin açılacağını bildirdi.


Önümüzdeki günlerde acentelerle bir görüşme yapacaklarını anlatan Başkan Topaloğlu, "Kemer'de bazı büyük oteller sezona 'merhaba' dedi. Bu, Kemer ve turizm için moral demek. Bunların arkasının da geleceğine inanıyoruz. Çok zaman kaybettik ama bunu telefi edeceğiz. Sezonun kasım ayının sonuna kadar devam edeceğini söylüyorlar. İnşallah her şey normal şekilde devam eder. Allah'ın izniyle bu işin üstesinden geleceğiz. Bazı havayolu şirketleri de seferlerine başlıyor. Bunlar Türkiye ve turizm için sevindirici durum. Biz Kemer'e gelen misafirlerimizi her zaman el üstünde tuttuk. Misafirlerimiz buradan memnun şekilde ayrılırsa gelecek yıl bir misafir daha getirir. Herkese hayırlı sezonlar diliyorum" dedi.


Otel sahibi Nejdet Şeker de açılışa katılan Topaloğlu'na teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum