Reklam
Reklam
Reklam

CHP'den, birlik ve dayanışma toplantısı

CHP Serik İlçe Gençlik Kolları tarafından birlik ve dayanışma gecesi düzenlendi

CHP'den, birlik ve dayanışma toplantısı

CHP Serik İlçe Gençlik Kolları tarafından birlik ve dayanışma gecesi düzenlendi

CHP'den, birlik ve dayanışma toplantısı
27 Temmuz 2018 - 10:53

Serik'te bir restoranda düzenlenen geceye Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP Antalya İl Başkan yardımcısı Şeref Çimen, CHP Antalya İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül, CHP Serik İlçe Sekreteri Yusuf Etli, yönetim kurulu üyesi Bayram Şen, Serik Kadın Kolları Başkanı Hülya Yedek, Serik Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Deniz Ersöz, Serik Tuhafiyeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Mevlüt Akıllı ile çok sayıda partili katıldı.

Toplantıda Gençlik Kollarının önemine vurgu yapan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, kendisinin de seçimle gelen ilk gençlik kolları başkanı olduğunu, gençlik kollarından başlayarak şu anki kariyerine ulaştığını, CHP'de her gencin önünün açık olduğunu, gençlerin çalışmaları gerektiğini söyledi.

CHP'nin dünya standardında parti olmaya en yakın siyasi parti olduğunu belirten Uysal, bir gencin 20 yıl sonra üst düzey görevde yer alabileceği tek partinin de CHP olduğunu söyledi.

Yerel seçim sürecine girildiğini kaydeden Başkan Ümit Uysal, geçmişin akılda tutulması gerektiğini, geçmişi düşünürken de duraklamaya kimsenin vaktini olmadığını, geleceğe doğru yürümek zorunda olduklarını, şu anda herkesin yerel seçimlere odaklanması gerektiğine işaret etti.

CHP Serik Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Deniz Ersöz ise 2019 yerel seçimlerinde Serik başta olmak üzere tüm Türkiye'yi almak hedefiyle çalışmak zorunda olduklarını, bu bilinçle çalışacaklarını belirterek, "Örgütlerimizle CHP'yi iktidara taşımak hedefimizdir. Biz bunu yaşatacağız. Kurduğumuz Cumhuriyeti kurtaracağız, beraber yücelteceğiz. 2019 bizim yılımız olacak" dedi.