Reklam
Reklam
Reklam

Prefabrik evlerin lider markası Antalya’da

Prefabrik yapı sektörünün lider markası Karmod, Antalya’da showroom açtı.

Prefabrik evlerin lider markası Antalya’da

Prefabrik yapı sektörünün lider markası Karmod, Antalya’da showroom açtı.

Prefabrik evlerin lider markası Antalya’da
25 Aralık 2017 - 08:43

Antalya merkez Aksu ilçesi (Alanya yolu üzeri)’nde açılan showromda prefabrik hazır evler ve çelik evlerle beraber ofis ve konteyner şantiye yapıları, güvenlik ve büfe kabinleri gibi çok sayıda ürün sergileniyor.

Uzun ömürlü konut teknolojisi

1986’dan bugüne 100’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren Karmod modern teknoloji ile hazırladığı konutlarını kaynaksız vidalı ve geçmeli sistemle ön üretimli olarak gerçekleştirmektedir. Modern tesislerde hazırlanan yapılar yerinde Karmod ekiplerince başka ustalara gerek duyulmadan kurulumu gerçekleştirilmektedir. Ortalama 3 ila 7 gün aralığında kurulum yapılan evlerde yaşam çok kısa sürede başlamaktadır. Uzun ömürlü teknolojiye sahip konutlar nesilden nesile güvenle kullanılmaktadır.

Her zevke her bütçeye hitap eden evler

Tek katlı ve iki katlı planda çok sayıda konut modeline sahip Karmod’un evleri 50 metrekareden 150 metrekarelere varan büyüklükte çok alternatifli tasarımlara sahip. Uygun prefabrik ev fiyatları ile klasik mimari üretimlere göre oldukça cazip. Statiği özel metal direklerse sağlanan Karmod prefabrik evler klasik mimarideki kolon – kriş problemine de çözüm getirmiş durumda.

Sosyal tesis, okul, hastane veya ofis hepsi Karmod’ta

Modüler birleşimli yapı özelliği ile çok sayıda alternatif yapı modeli sunan Karmod restoran, kafe, kültür merkezi gibi sosyal tesis binaları, okul ve hastane binaları, ofis binaları gibi çözümler üretiyor.

Şantiye yapılarının markası

Dünyanın en büyük doğalgaz rezervine sahip Şahdeniz 2 projesi, tamamlandığında 150 milyon yolcu transfer kapasitesiyle dünyanın en büyüğü olacak İstanbul 3. Havaalanı projesi gibi dev organizasyonların iş şantiye kamp yapılarını Karmod üretti. Ortadoğu, Afrika ve Güney Amerika’da çok sayıda petrol, doğalgaz gibi enerji tesisleriyle maden ocaklarının şantiye yapılarının üretmektedir.

Güvenlikten büfeye kabin çözümleri

Karmod 3 metrekareden 50 metrekareye varan ölçülerde güvenlik, büfe, ofis gibi çok amaçlı kullanım özelliğine sahip modüler kabinler üretmektedir.

Antalya ile birlikte, Isparta, Burdur gibi yakın illerdeki müşterilerimiz Antalya merkezdeki showromumuzda bulunan ev ve diğer yapılarımızı yakından inceleyebilirler.

 

Karmod Antalya Satış Ofisi İletişim Bilgileri;

Güzelyurt Mah. Serik Cad. No:144

(Soğucak Su Mevki) Aksu / Antalya

Telefon: 0 242 463 15 55

Gsm: 0 533 962 01 25

Fax: 0 242 463 15 23

 

http://karmod.com/antalya-prefabrik.htmlhttp://karmod.com