Reklam
Reklam

Şimdi "Aker" Zamanı

Dünya’da ilk kez nano teknoloji kullanarak, su ve leke tutmayan ipek kumaşı üreten “Aker” artık Markantalya Avm’de…

Şimdi "Aker" Zamanı

Dünya’da ilk kez nano teknoloji kullanarak, su ve leke tutmayan ipek kumaşı üreten “Aker” artık Markantalya Avm’de…

Şimdi
26 Aralık 2019 - 15:15 - Güncelleme: 26 Aralık 2019 - 16:52

Şık ve zarif giyinen kadının markası “Aker”, kadın giyimine yön vermeye başladı. Kaliteyi koruma ilkesi ile her sezon yenilikçi tasarım ve kreasyonları  ile adından söz ettirmeye başlayan Aker, 39. mağazasını Antalya’da MarkAntalya Avm’de açtı.

Açıldığı günden bu yana “Şehrin Tam Kalbindeyiz” sloganı ile bir çok ünlü markaya ve binlerce turiste  ev sahipliği yapan, Antalya’nın gözde Avm’lerinden Markantalya, bu seferde Aker, mağazasını bünyesine kazandırdı.  Aker, MarkAntalya AVM bünyesinde açılan ilk muhafazakar giyim markası oldu.
AR-GE çalışmalarına verdiği önemle dikkatleri üzerinde toplayan Aker; yapılan araştırmalar sonucunda , “Nano teknoloji” kullanarak su ve leke tutmayan ipek kumaşı üreterek;  Dünya’da bir ilke imza attı. Kendi tasarım atölyesinde, leke ve su tutmayan “ipek kumaşlar”, tasarımcıların dünya çizgilerini takip eden kreasyonlarına dönüşüyor. Eşarp tasarımlarında  Türk motiflerini kullanan Aker; “Dünya ve Türk  Eşarp Modası”na yön vermektedir. Aker tasarım atölyesi; eşarp ve giysi üretiminde kanserojen olmayan boya ve malzemeler kullanmaktadır.

MarkAntalya AVM bünyesinde bulunan ilk muhafazakar giyim markası  olma özelliği taşıyan Aker Mağazasının açılışına, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, Aker CEO’su Vedat Aydın,  Aker  Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Karamustafa, Aker Kurumsal İletişim Müdürü Gözde Pıçakçı, Mark Antalya AVM Pazarlama Müdürü Itır Elif Bayarı, Matt Ajans Başkanı  Ali Yılmaz , Carnivalium Event Company Fikir Sahibi Çağlar Tuncer, Carnivalium Event Company Etkinlik Koordinatörü Arife Epik ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış konuşmasında TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, “Aker'i bir eşarp markası olarak değil, kadın giyiminin lokomotifi bir firma haline getirmek istediklerini belirterek, ileriki dönemde de genç jenerasyona hitap eden kreasyonlar yaparak Aker'i büyüteceklerini ifade etti.”

MarkAntalya Avm Pazarlama Müdürü Itır Elif Bayarı ise; “Aker Mağazasını Avm bünyemize kazandırmaktan ve Antalyalılarla buluşturmaktan mutlu olduklarını dile getirdi.  

Aker Kurumsal İletişim Müdürü Gözde Pıçakçı; “Aker Mağazaları olarak Antalya’da  “Şehrin tam kalbinde yer alan” MarkAntalya Avm’de 39. Mağazamızı açıyor olmak heyecan veriyor. Turizm şehri olan Antalya’da “Hem Antalyalı kadınlara hem de uluslararası bir çok kadına hizmet verecek olmamız bizi mutlu etmektedir” dedi. Aker mağazasının organizasyonu ve bütün detaylarında Carnivalium Event Company imzası yer aldı. 

HABER ANTALYA haberantalya.comYORUMLAR

  • 0 Yorum