Reklam
Reklam
Reklam

İhsan Coşkun | Sporun Perde Arkası

Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’in ‘Nazım’ın Türk olduğunu bilmiyordum’ sözlerinin ardından harekete geçen Antalyaspor taraftarı sosyal medyadan #HelalOlsunNazımSangare etiketiyle Türkiye gündemine girdi

İhsan Coşkun | Sporun Perde Arkası

Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’in ‘Nazım’ın Türk olduğunu bilmiyordum’ sözlerinin ardından harekete geçen Antalyaspor taraftarı sosyal medyadan #HelalOlsunNazımSangare etiketiyle Türkiye gündemine girdi

İhsan Coşkun | Sporun Perde Arkası
20 Mart 2019 - 10:38
Reklam

NAZIM’A DESTEK

Antalyaspor taraftarı sosyal medyadan Nazım Sangare için birlik oldu. A Milli takım teknik direktörü Şenol Güneş’in geçtiğimiz gün yaptığı basın toplantısında kırmızı beyazlı takımın yükselen performansıyla dikkat çeken sağ beki Nazım Sangare için ‘Türk olduğunu bilmiyordum’ sözleri üzerine harekete geçti. Sosyal medya üzerinden etkinlik oluşturan kırmızı beyazlı taraftarlar #HelalOlsunNazımSangare etiketiyle Türkiye gündemine girdi.
 
07 GENÇLİK ÖNCÜLÜK ETTİ
 
Önceki gün akşam saat 20:00 itibariyle hazırladıkları sosyal medya etiketi ve görsel paylaşımlarla tepkisini dile getiren kırmızı beyazlı taraftarlar, binlerce paylaşımda bulundu. Antalyaspor taraftar gruplarından 07 Gençlik’in öncülük ettiği etkinlik, Türkiye gündemine girdi. Atılan binlerce twit ile tepkisini dile getiren kırmızı beyazlı taraftarlar, Nazım Sangare’nin performansıyla A milli takımı hak ettiğini ve çağrılması gerektiğini dile getirdi.

HELAL OLSUN SİZLERE!

Antalyaspor taraftar gruplarından 07 Gençlik ve turizmci Tolga Cömertoğlu Antalyaspor atkılarını Barbaros Ortaokulu öğrencilerine dağıttı. Türkiye’nin ilk taraftar grubu olan 07 Gençlik, sosyal projelerine devam ediyor. Kırmızı beyazlı futbolcuları öğrencilerle buluşturan 07 gençlik üyeleri bu kez de Barbaros Ortaokulu öğrencilerine Antalyaspor atkısı dağıttı.  07 Gençlik taraftar grubu üyeleri ve turizmci Tolga Cömertoğlu Barbaros İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret etti. Öğrenciler ile buluşan Tolga Cömertoğlu ve 07 Gençlik üyeleri özel olarak hazırlanan Antalyaspor atkılarını, sınıfları tek tek gezerek minik öğrencilere dağıttı.

 
ANTALYASPOR SEVGİSİ AŞILADI
 
Sınıfları gezen ve öğrenciler ile sohbet eden Tolga Cömertoğlu,  “Büyük takımları tutan milyonlar var, siz ise ve onlar için milyonda birsiniz. Ama Antalyaspor’u tutarsanız inanılmaz bir dostluk çevreniz olur. Başka bir şehirde ‘Antalyasporluyum’ dediğiniz zaman farkınız olur.  Şehrinizin takımını tutarsanız o da bir fark yaratır, biz sizlerle Antalyaspor sevdasını paylaşmak istiyoruz” dedi.TAM ZAMANI!
 
Antalyaspor’da ligin ikinci yarısında alınan başarısız sonuçların ardında nen fazla eleştirilen kişi Teknik Direktör Bülent korkmaz oldu. Ancak Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, sosyal medyadan bu tartışmalara nokta koydu. Tam zamanında ve yerinde bir paylaşım yaptı ve Bülent Korkmaz’a destek mesajı verdi. Bana göre doğru olan da buydu. Bülent hoca da Alanyaspor maçına takımı iyi hazırladı ve net bir skor ile sahadan 3-0 galibiyet ile ayrıldık. Artık lige verilen bu arada eksiklerimizi iyi analiz edip, geride kalan maçlarda da aynı şekilde performans göstermeliyiz. Bana göre Antalyaspor yönetimi de bir karar vermelidir. Şayet Bülent hoca ile uzun vadeli çalışmayı düşünüyorlarsa, oturup imza atmalılar. Çünkü futbolcular, önümüzdeki yıl da takımı Bülent hocanın çalıştıracağını bilmeli.
Bence buna karar vermenin tam zamanı.


ACISINI PAYLAŞTILAR
 
Antalyaspor’un büyük taraftarı, kırmızı beyazlı futbolcu Serdar Özkan’ı bu acı gününde yalnız bırakmadı. Alanyaspor maçı öncesi annesini kaybeden Serdar Özkan için pankartlar açan kırmız beyazlı taraftarlar Serdar’ın acısını paylaştı. Ayrıca Antalyasporlu futbolcular da Alanyaspor maçında attıkları her golden sonra Serdar Özkan’ın formasını kaldırarak acısına ortak oldular.


SPOR TURKEY ANTALYA'DA

Antalya EXPO Center'da 22-26 Mart'ta düzenlenecek Spor Turkey Spor Ekipmanları, Takviye Ürünleri ve Aktiviteleri Fuarı'nda 90 firma 220 markada ürünlerini sergileyecek. Fuar kapsamında Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası'na da düzenlenecek. Toplantıda konuşan ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, fuarda spor ekipman ve donanımları, sporcu sağlığı, sporcu performans ürünleri, spor giyim ve aksesuarları ile ilgili 90 firmanın 220 markada ürünlerini sergileyeceğini belirtti. Fuar etkinlikleri kapsamında pilates, yoga, bisiklet, zumba, fitness gibi aktivitelerin yapılacağını kaydeden Bıdı, 24 Mart Pazar Günü, bu yıl 5'incisi yapılacak Future Fashion Faces World Profesyonel Modellik Yarışması'na katılacak güzellerle 'Aspendos Yılı'na dikkati çekmek için sağlıklı yaşam koşusu yapacaklarını söyledi.


MİNİK ANTALYASPORLULAR