Reklam
Reklam

Tütüncü mazbatasını aldı

KEPEZ Belediye Başkanlığı görevine 3'üncü kez seçilen Hakan Tütüncü, mazbatasını aldıktan sonra geldiği belediye binası önünde personel tarafından karşılandı

Tütüncü mazbatasını aldı

KEPEZ Belediye Başkanlığı görevine 3'üncü kez seçilen Hakan Tütüncü, mazbatasını aldıktan sonra geldiği belediye binası önünde personel tarafından karşılandı

Tütüncü mazbatasını aldı
08 Nisan 2019 - 17:33

Kepez Belediye Başkanlığı görevine yeniden seçilen Hakan Tütüncü, mazbatasını alarak göreve başladı. Tütüncü, mazbatasını almadan önce AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı ve meclis üyeleri ile beraber MHP Kepez İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Ziyaretin ardından Dokuma Camii'ne giden Başkan Tütüncü, yeni dönemin hayırlara vesile olması için dua ettikten sonra, Kepez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Nursel Teke'den mazbatasını aldı. Eşi Dr. Ayşe Tütüncü ve kızı Zeynep Hatice'nin de eşlik ettiği Hakan Tütüncü, daha sonra belediye hizmet binasına geldi. Başkan Tütüncü'yü belediye çalışanları karşıladı.

 

Atlı zabıtaların da hazır bulunduğu karşılamada Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kalabalık arasından belediye binasına yarım saatte ulaşabildi. Kuran-ı Kerim tilavetinin ve duaların okunmasının ardından Hakan Tütüncü, kendisini bekleyen kalabalığa kırmızı beyaz çiçeklerle süslenen balkondan seslendi.

 

'Bismillah' diyerek sözlerine başlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, heyecanlı, hareketli, yoğun bir seçim dönemini geride bıraktıklarını söyledi. Tütüncü, “Üçüncü dönemimiz bütün hemşerilerimize, şehrimize, Antalya'mıza hayırlı uğurlu olsun. Bugün yeni bir gün. Seçim döneminde olanların hepsi artık geride kaldı. Hep birlikte yarınlara bakacağız. Geleceğe bakacağız ve gelecekte çok daha güzel bir şehir meydana getirebilmek için hemşehrilerimize daha güzel daha konforlu bir şehir oluşturabilmek için hep birlikte var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

 

'HEMŞEHRİLERİMİZLE ETLE TIRNAK GİBİ OLDUK'

 

2009'dan bu yana Kepez'e hizmet etmek için kendisine görev verildiğini kaydeden Hakan Tütüncü, "Ama 10 yıllık zaman zarfında her bir günümüzü hemşehrilerimizle etle tırnak gibi geçirdik. Seçimden seçime halkın içerisine girenlerden olmadık. 3 dönemdir arkamızda aslanlar gibi duran hemşehrilerimize gönül dolusu, kucak dolusu, kalpler dolusu teşekkürlerimi şükranlarımı ifade ediyorum. Alkışların en büyüğü Kepezli hemşehrilerimize. 10 yıl boyunca hemşehrilerimize verdiğimiz sözleri yerine getirebilmek için geceyi gündüze katarak, büyük bir çabayı gayreti gösterdik. Kim bu seçimlerde Kepez için katkı sağlamışsa sonsuz teşekkürler" diye konuştu.

 

'VERDİĞİMİZ SÖZLERİ TUTACAĞIZ'

 

Seçim vaadi olan 123 projeyi de hatırlatan Tütüncü, şöyle konuştu:

 

"Bizim 123 projemiz var. Allah'ın izniyle çok çalışacak, gayret gösterecek, 123 projenin daha fazlasını hep birlikte hemşehrilerimize armağan edeceğiz. Bütün çalışan arkadaşlarımdan şu an itibarıyla isteğim şudur; kaybedecek değil bir günümüz, bir saatimiz bile yok. Bize düşen seçim meydanlarında verdiğimiz sözü unutmak değil, verilen sözlerin tamamını yerine getirmek ve fazlasını yapmak geçmişte olduğu gibi. Bir saati bile boş geçirmeden çalışacağımız tam 5 yılımız var. Hizmetlerimizi en güzel şekilde gerçekleştireceğiz. Belediye sadece belediye binasında hizmet eden bir yer olmayacak. Belediyemiz 24 saat mesai esasına dayanarak çalışıyordu, şimdi 24 saat gönüllere dokunma esası ile çalışacak."

 

YÜREĞİMİZ AÇACAĞIZ

 

3 dönemdir milletin takdirini aldıklarını kaydeden Hakan Tütüncü, "Seçimler geride kaldı. Hep birlikte hemşerilerimizi bir bütün olarak kucaklayacağız. Bize oy verenlere de, oy vermeyenlere de yüreğimizi sonuna kadar açacağı. Herkese sevginin, kardeşliğin, saygının dili ile konuşacağız. Bu sevgi dili ile AK Parti'nin belediyecilik anlayışını, Cumhur İttifakı'nın belediyecilik yaklaşımını burada hep birlikte Kepez'de en güzel şekilde göstermeye devam edeceğiz. Kepez bugün yürekler fethetmeye başlayan yeni bir güne başlıyor" diye konuştu.

Başkan Tütüncü, konuşmasını eşi Ayşe Tütüncü'ye teşekkür ederek tamamladı. Tütüncü, konuşmasının ardından makam odasına geçerek tebrikleri kabul etti, hazırlanan pastayı personelle beraber kesti.