BUDAK SİYASETE YAKIŞTI
Reklam
Reklam
Ayla ÇEKİÇ

Ayla ÇEKİÇ

BUDAK SİYASETE YAKIŞTI

28 Mayıs 2015 - 09:43

Antalya Ticaret Odası yönetiminde yaklaşık 10 yıl görev aldıktan sonra siyasete soyunan CHP Milletvekili adayı Çetin Osman Budak çok kısa sürede siyasete adapte oldu.

Yılların tecrübeli politikacılarına taş çıkartacak nitelikte hem partisine, hem de vatandaşa adapte olan Çetin Osman Budak'ın bu hızlı değişiminin nasıl bizler farkındaysak, kendisi de fark ettiğini her fırsatta dile getiriyor.

Budak,'siyasete çabuk ısındınız'  cümlesine karşılık "DNA'mda varmış demek ki" diyerek esprili yanıt veriyor.

Bu adapte sürecinde özelikle kent merkezine ve köylere ağırlık veren Budak, zaten yıllardır ATSO'daki sorumluluğu gereği ekonomik durum, ticari gelişim ve turizmle ilgili bilgi birikimini şimdi de siyasi kimliğiyle vatandaştan dinledikleriyle de pekiştiriyor.

Bu nedenle Budak'ın karşısına kim çıkarsa, çıksın Antalya'nın geçmişi ve günümüz gelişmeleriyle ilgili olarak yanıltması mümkün değil...

Sorunu kentin tam göbeğinde biz Antalyalılarla birlikte yaşayan Budak'ın diğerlerinden farkı çözüm odaklı olması...

Soruna karşılık projeler üreten Çetin Osman Budak, bu nedenle bana göre Antalya'da siyasete yakışan isimlerden biri oldu.

Bu durum ise, başta Cumhuriyet Halk Partisi ardından da Antalyalılara önemli katkılar sağlayacaktır.

Çünkü CHP Antalya Milletvekili adayı Çetin Osman Budak şimdiden Türkiye Millet Meclisi'ne girdiğinde yasa teklifleri, soru önergeleri hazırlığını bile yapıyor.

Umarım; Budak Ankara'ya gittiğinde Antalya'yı unutan siyasetçilerden olmaz...

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum