CUMHURBAŞKANI TELAŞI
Reklam
Reklam
Ayla ÇEKİÇ

Ayla ÇEKİÇ

CUMHURBAŞKANI TELAŞI

21 Mayıs 2015 - 09:32

Antalya’da 2 gündür öyle bir telaş yaşanıyor ki, herkes oradan oraya koşturuyor. Valilik binasında, Büyükşehir Belediyesi’nde ve Ak Parti’de koşturmaca var.

Sebebi; toplu açılış organizasyonu…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumartesi günü saat 17.00’de kentimizde olacak ve toplu açılış törenini gerçekleştirecek.

Aynı anda ilçeler dahil Antalya’da toplu tören düzenlenecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan üst geçitleri, Gazi Bulvarı’nı, Mevlana Kavşağı’nı, yolları ve hayata geçirilen sayısız tüm projelerin açılışını yaptıktan sonra Antalyalılara seslenecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ak Parti’yi kurduğu günden bugüne kadar Antalya’yı her zaman önemsedi.

 Antalya’ya verdiği önemi en fazla da Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile özel diyaloğuyla hissettirdi.

Seçimlerden önce tüm Türkiye’ye seslenerek TBMM’ye 400 milletvekili isteyen Erdoğan’ın Antalya’daki konuşması çok önemli…

Antalyalılar ve Ak Partili’lere vereceği mesaj, Erdoğan’ı kimin karşılayacağı ve ağırlayacağı, gelecekte Antalya siyasetinde kimin etkin olacağının önemli sinyallerini verecektir.

Erdoğan’ın Antalya’ya gelişini bu nedenle Hürses Gazetesi olarak yakından takip edeceğiz. Cumhurbaşkanı Erdoğan beden diliyle bile birçok mesajı Antalyalılara iletecektir.

Siyasette fotoğrafı iyi okumak, gelecek 5 adım sonrasını görebilmek anlamına gelir.

Antalya siyasetinin geleceğini görmek istiyorsanız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Antalya programını yakından takip edin…

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum