ELVAN'IN SORUMLULUĞU ARTTI
Reklam
Reklam
Ayla ÇEKİÇ

Ayla ÇEKİÇ

ELVAN'IN SORUMLULUĞU ARTTI

22 Mayıs 2015 - 00:23

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şube Başkanı Resul Lekesiz, yönetimiyle birlikte ekonomik ve siyasi olaylara ilişkin açıklama yapmak üzere Antalya basını ile dün bir araya geldi. Açıklamalarının büyük bir bölümünü eski Ulaştırma Bakanı, Antalya Ak Parti 1. sıra Milletvekili adayı Lütfi Elvan’a ayırdı.
MÜSİAD yönetimi, Elvan’ın seçimlerden sonra tekrar eski görevine getirilmesi halinde,  Antalya için çok büyük bir şans olacağını söyledi. Türkiye de turist başına gelirin 1000 dolara çıkabilmesi için, Antalya’da yeni çevre yolları, 3. havalimanı, hızlı tren bağlantısı, kruvaziyer liman yatırımlarının önemini ve gereğini anlattı.
Elvan’dan söz ederken, parti gözetmeksizin desteklenmeli ve Antalya olarak sahip çıkılması gereğini savundu.
Resul Bey ve yönetiminin fikirlerine katılmamak mümkün değil, her zaman söylediğim gibi Antalya’nın menfaati söz konusu olduğunda ve Antalya ekonomisini bir basamak yukarıya taşıyacağına inandığım her projenin destekçisi ve savunucusu olurum.
Ben buradan Sayın Lütfü Elvan’a seslenmek istiyorum;
Sayın Bakanım,
Seçim kampanyası süresince Ak Parti il ve ilçe teşkilatı önce sizi anlattı, tabiri caiz ise sizi yere göğe sığdıramadı, yaptığınız toplantılarda ve buluştuğunuz turizmciden çiftçisine, iş adamından esnafına kadar her kesimin güvenini ve gönlünü kazandınız. Mahalle toplantılarında sempatik ve mütevazi tavırlarınızla, bir anda Antalyalılar için Antalyalı oldunuz. 
MÜSİAD Başkanı Sayın Lekesiz’in toplantıda değindiği konular başta olmak üzere, turizm, tarım ve ticaretin bir arada ilerlediği Antalya’nın sizden beklentisinin çok yüksek olduğunun farkındasınızdır. 
Seçimlerden sonra Antalya için sizi epey bir çalışma temposu bekliyor…
Antalya için, yapacaklarınızı dört gözle bekliyoruz…

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum