Bitexen Antalyaspor Spor Toto Süper Lig’in 17. haftasında Corendon Airlines Park’ta İstanbul temsilcisi Kasımpaşa ile kaşı karşıya geldi. Maça gelen taraftarlar Kasımpaşa maçı öncesinde yenilmezlik serisi 6 maç olan takıma desteklerini henüz ilk düdük çalmadan vermeye başladılar. Form durumunun zirvesinde olan Antalyaspor dikkate alındığında 33 bin kişilik stadın doluluk oranı yine oldukça düşüktü. Ancak gelen taraftarlar verdikleri destekle etkili bir ambiyansın oluşmasını sağladılar.
Müsabaka bol pozisyonlu geçmesine karşın 0-0 sonuçlandı. Bu sonuçla, galibiyet için sahaya çıkan ev sahibi Bitexen Antalyaspor Süper Toto Spor Lig’deki son 7 maçının hepsinden puanla ayrılmayı başarmış oldu. Maçtan geriye bol pozisyon ve tribündeki renkli görüntüler kaldı
Selim Çelik