Antalya'nın benzersiz doğa harikalarından Kepez ilçesi sınırlarındaki Düden Şelalesi, yılın ilk çeyreğinde 82 bin ziyaretçi ağırladı. Büyükşehir Belediyesi, yerli ve yabancı ziyaretçilerin uğrak noktası olan Düden Şelalesi'nde temizlik çalışması yaptı. Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu üyeleri tarafından gerçekleştirilen temizlikte şelalenin döküldüğü noktada ve aktığı güzergahtaki uzayan dal ve otlar budandı. Ziyaretçiler tarafından atılan ve suyun getirdiği plastik, evsel ve ambalaj atıkları toplandı. Temizlik çalışmasına katılan Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu İl Temsilcisi İsa Alemdar, vatandaşların daha dikkatmi ve bilinçli olması gerektiğine dikkat çekti.
GÜNCEL
Yayınlanma: 17 Mayıs 2024 - 12:57
Güncelleme: 17 Mayıs 2024 - 12:57
Düden Şelalesi temizlendi
BÜYÜKŞEHİR Belediyesi, Antalya'nın simgelerinden Düden Şelalesi'nde temizlik çalışması gerçekleştirdi
GÜNCEL
17 Mayıs 2024 - 12:57
Güncelleme: 17 Mayıs 2024 - 12:57