Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), ÇEDES Projesi bünyesinde öğrencilerin merhamet ve paylaşım duygularını geliştirecek projeler geliştirmeye devam ediyor. İlçede eğitim faaliyeti gösteren okullardan Kahyalar Asarcık İlkokulu ve Yakacık Mehmet Oğuz İlk/Ortaokulu da, ÇEDES projesi çerçevesinde 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen asrın felaketinden etkilenen öğrencilere destek olmak amacıyla 0-6 yaş grubu çocuklara uygun çorap yardım kampanyası başlatmıttı. Kampanyada toplanan iki yüz adet çorap, Hatay'ın Defne ilçesindeki Harbiye Kazım Karabekir İlkokulu'na ulaştı.
GÜNCEL
Yayınlanma: 20 Şubat 2024 - 14:33
Güncelleme: 20 Şubat 2024 - 14:34
"Kardeşlerin Üşümesin" kampanyası minikleri ısıttı
Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde Kahyalar Asarcık İlkokulu ve Yakacık Mehmet Oğuz İlk/Ortaokulu tarafından "Kardeşlerin Üşümesin" kampanyasında toplanan çoraplar, Hatay'ın Defne ilçesindeki Harbiye Kazım Karabekir İlkokulu'na ulaştı
GÜNCEL
20 Şubat 2024 - 14:33
Güncelleme: 20 Şubat 2024 - 14:34