Muratpaşa Belediye Başkan aday adayı Ahmet Kumbul Atatürk Parkı Yamaç Kafe’de gazetecilerle buluştu. Cumhuriyet Halk Partisi eski İl Başkanı Ahmet Kumbul doğup büyüdüğü, iş sahibi olduğu Muratpaşa’ya hizmet etmek için yola çıktığını söyledi. CHP’nin en tabanından gençlik kollarına, ilçe başkanlığından il başkanlığına kadar birçok görevde bulunduğunu söyleyen Kumbul şimdi 55 mahalleye hizmet etmek için yola çıktığını vurguladı. Başkan aday adayı Kumbul sosyal belediyecilik alanında çok güzel projelerinin olduğunu, belediyenin tamamen şeffaf bir yönetimle yönetileceğini, 55 mahallede mahalle meclislerini kurup, bütün mahallelere eşit hizmet götüreceğini, bölgede yaratılan rantı herhangi bir müteahhide, herhangi bir iş insanına, herhangi bir meclis üyesine ya da imza atan herhangi bir bürokrata değil, kentliye Muratpaşalıya vereceklerini ifade etti.ÇITAYI ÇOK YÜKSELTTİ
Muratpaşa’da doğup büyüdüğünü; ilkokul, ortaokul ve liseyi Muratpaşa’da tamamladığını; CHP’de Muratpaşa Gençlik Kolları, Muratpaşa İlçe Başkanlığı ve İl başkanlığı görevlerini yaptığını söyleyen Kumbul, “Genel seçimlerde Muratpaşa’da alınan en yüksek oyu benim ilçe başkanlığım döneminde aldık. Muratpaşa’nın sokağını, caddesini, parkını, her bir yerinin dokusunu ayrı ayrı biliyorum. Buralarda gördüğüm eksikliklerden dolayı, oralardaki insanlarımızın hayatına dokunup, bu hayatları değiştirmek adına bu dönem Muratpaşa Belediye Başkanlığı için aday adayı oldum. Biliyorum mevcut belediye başkanımız Ümit Uysal o kadar güzel projeler yaptı ki çıtayı yükseltti. Bu nedenle daha çok çalışmak lazım” diye konuştu.GÜNDÜZ SAHADA AKŞAM BELEDİYEDE
Yaşımın genç olmasına rağmen parti tabanında çok erken yaşlardan itibaren görevler almaya başladığını söyleyen Kumbul; “30 yıldır partimin içinde sahada aktif olarak çalışıyorum. İl ve ilçe başkanlıklarımda olduğu gibi ekibim ve ben mesai kavramı, zaman kavramı olmadan çalışacağız. İl ve ilçe başkanlığım dönemindeki en büyük şikayet ‘Seni ilde – ilçede bulamıyoruz’ idi. Başkanlığım döneminde de aynı şey olacak, beni belediyede bulamayacaksınız, görüşmek isteyenler beni aradığı zaman ‘Şu anda Yüksekalan’dayım, Şirinyalı’dayım, Kızıltoprak’ta yada Ermenek’te ‘Yeşilbahçe’deyim, mahelle temsilciliğimize gel’ diyeceğim. Gündüz sürekli olarak saha ekibimizle onların yanlarında bulunacağım. Belediyedeki asıl mesaimiz ise geceleri olacak. Her akşam belediyenin ışıklarını yanık halde görebileceksiniz” dedi.7’DEN 77’YE PROJELER
“Yatırımlara harcanacak belediye giderlerini, 55 mahallemizin meclisleriyle kararlaştırmak istiyoruz. Beş yıllık programımızı hazırladıktan sonra, bu programımızda yer alan hizmetleri mahalle meclislerimizle birlikte gerçekleştireceğiz” diyen Ahmet Kumbul, şunları söyledi: “Halka dokunan halkın içinde olan projeler şuan hazır. Doğumdan mezara vatandaşımızın yanında olacağız. Çocuklarımızı, engelli bireylerimizi unutmadık. Hamile olan kadınlarımız içinde projelerimiz var, pazara gitmek isteyen ama çocuğunu, hastasını bırakamayacak ev hanımımız içinde projelerimiz hazır.”
Muratpaşa’da doğup büyüdüğünü; ilkokul, ortaokul ve liseyi Muratpaşa’da tamamladığını; CHP’de Muratpaşa Gençlik Kolları, Muratpaşa İlçe Başkanlığı ve İl başkanlığı görevlerini yaptığını söyleyen Kumbul, “Genel seçimlerde Muratpaşa’da alınan en yüksek oyu benim ilçe başkanlığım döneminde aldık. Muratpaşa’nın sokağını, caddesini, parkını, her bir yerinin dokusunu ayrı ayrı biliyorum. Buralarda gördüğüm eksikliklerden dolayı, oralardaki insanlarımızın hayatına dokunup, bu hayatları değiştirmek adına bu dönem Muratpaşa Belediye Başkanlığı için aday adayı oldum. Biliyorum mevcut belediye başkanımız Ümit Uysal o kadar güzel projeler yaptı ki çıtayı yükseltti. Bu nedenle daha çok çalışmak lazım” diye konuştu.GÜNDÜZ SAHADA AKŞAM BELEDİYEDE
Yaşımın genç olmasına rağmen parti tabanında çok erken yaşlardan itibaren görevler almaya başladığını söyleyen Kumbul; “30 yıldır partimin içinde sahada aktif olarak çalışıyorum. İl ve ilçe başkanlıklarımda olduğu gibi ekibim ve ben mesai kavramı, zaman kavramı olmadan çalışacağız. İl ve ilçe başkanlığım dönemindeki en büyük şikayet ‘Seni ilde – ilçede bulamıyoruz’ idi. Başkanlığım döneminde de aynı şey olacak, beni belediyede bulamayacaksınız, görüşmek isteyenler beni aradığı zaman ‘Şu anda Yüksekalan’dayım, Şirinyalı’dayım, Kızıltoprak’ta yada Ermenek’te ‘Yeşilbahçe’deyim, mahelle temsilciliğimize gel’ diyeceğim. Gündüz sürekli olarak saha ekibimizle onların yanlarında bulunacağım. Belediyedeki asıl mesaimiz ise geceleri olacak. Her akşam belediyenin ışıklarını yanık halde görebileceksiniz” dedi.7’DEN 77’YE PROJELER
“Yatırımlara harcanacak belediye giderlerini, 55 mahallemizin meclisleriyle kararlaştırmak istiyoruz. Beş yıllık programımızı hazırladıktan sonra, bu programımızda yer alan hizmetleri mahalle meclislerimizle birlikte gerçekleştireceğiz” diyen Ahmet Kumbul, şunları söyledi: “Halka dokunan halkın içinde olan projeler şuan hazır. Doğumdan mezara vatandaşımızın yanında olacağız. Çocuklarımızı, engelli bireylerimizi unutmadık. Hamile olan kadınlarımız içinde projelerimiz var, pazara gitmek isteyen ama çocuğunu, hastasını bırakamayacak ev hanımımız içinde projelerimiz hazır.”