TÜREL'İN YÜKÜ ÇOK AĞIR
Reklam
Reklam
Ayla ÇEKİÇ

Ayla ÇEKİÇ

TÜREL'İN YÜKÜ ÇOK AĞIR

03 Haziran 2015 - 09:54

Ak Partililer bu yazıyı yazıyorum diye bana kızmasın. Herkes sahada koşturuyor, seçim çalışması yapıyor. Bakan Lütfi Elvan Antalya’ya müjde üzerine müjde veriyor. Milletvekili adayları elinden geleni yapıyor.

Ancak hiçbirinizin çalışması Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’inki gibi olmuyor. Çünkü vatandaş müjdeyi de, çalışmayı da, konuşmayı da Menderes Türel’den bekliyor. Çünkü Türel’in her cümlesinin vatandaş üzerinde etkisi oluyor. Çünkü Antalya’da Ak Parti’nin patronu o…

Halkın algısı farklı, Türel’i kendine yakın buluyor…

Bu nedenle Başkan Menderes Türel’in yükü çok ağır…

Bir taraftan genel seçimler için çalışırken diğer taraftan partisinin eksiğini kapatan Türel, Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerini de ortaya koyarak partisinin Antalya’da oy oranını arttırmaya çalışıyor.

Yükü ağırlaşan Türel, koruma içgüdüsüyle de hareket ediyor. Partisine ya da adaylardan birine zarar geleceğini anladığı an ön saflara kendini atıyor.

Genel seçim çalışmalarının sürdüğü son 100 günlük sürece bir bakın, anlattıklarımın hepsini bu süreçte göreceksiniz. Lütfi Elvan’ın Antalyalı olmamasına rağmen bizim kentimizden aday gösterilmesine, başta tabanda olmak üzere tepki almasını engellemek adına yanına aldı. Kendi yerine Elvan’ı öne çıkardı. Organizasyonlar yaptı. Adeta kentin tamamıyla Elvan’ı tanıştırdı. Neredeyse tüm seçim çalışmalarının hassas noktalarını sırtlayan Türel, bugünlerde öfkeli ve sinirliyse hak verin.
Çünkü, Başkan Menderes Türel’in 7 Haziran’a kadar yükü çok ağır…

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum