Sadık Badak’ın dost meclisi
Reklam
Reklam
Ayla ÇEKİÇ

Ayla ÇEKİÇ

Sadık Badak’ın dost meclisi

30 Nisan 2015 - 13:27

Ak Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak, geçtiğimiz akşam dostlarına özel bir yemek verdi. 50 kişilik dost meclisine Badak’ın davetlisi olarak katıldım.

Basına kapalı yapılan bu özel yemekte, bazı iş adamları, dernek ve oda başkanları da vardı. Hepsi Antalya’ya hizmet vermiş insanlar…

Milletvekili Badak, kendisi gibi Antalya adına elini taşın altına koymuş dostlarından oluşan meclise önce teşekkür etti.

Örnek ev sahipliğinin yanı sıra herkesle yakından ilgilenen Badak’ın o gece yapmak istediğini nezaketle misafirlerine sundu.

Badak, dostlarına adeta 9 yıldır milletvekilliği boyunca Ankara’da neler yaptığını, Antalya için verdiği mücadelelerin hesabını verdi.

Bu açıklamaya ‘hesap vermek’ diye tanımlama yaparsambu kez ben nezaketsizlik yapmış olacağım.

Badak’ın Antalya’ya ve dostlarına olan sorumluluğu aslında bu durum…

Badak, 9 yıldır taşıdığı sorumluluğu öyle güzel dile getirdi ki, dostu olarak kendisiyle gurur duydum. İnanıyorum ki, yemeğe benimle birlikte katılan herkes hissetti.

Bu yemeği vermek zorunda değildi, hepsinden önemlisi ne yaptığını da anlatma zorunluluğu yoktu. Ama siyasetçi kişiliği dışındaki duyarlı, beyefendi yapısıyla her zaman Antalya’ya faydalı olacağı düşüncesiyle ben de kendisine teşekkür ediyorum. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum